VLASOVÝ STYLING

Vlasový styling

„Žena, která si ostříhá vlasy, je připravená na to, změnit celý svět.“

KURZ VLASOVÉHO STYLINGU

Na 2 hodinovém kurzu vlasového stylingu si vyzkoušíte učet jeden účes na běžné nošení a jeden společenský na večer.
TOP

SVATEBNÍ ÚČES

Svatební účes je velmi důležitý. Musí ladit s celkovou vizáží svatby. Proklikněte se do galerie a nechte se inspirovat. Svatební účes musí bez debat ladit s líčením a nádechem svatby. Krásné živé květiny, či perličky do vlasů dodají vaší kráse finální tečku. Pracujeme s žehličkami, fény a kulmami od firmy REMINGTON. Vůbec neničí Vaše vlasy, ba naopak je chrání díky vrstvám keratinu na nich obsažených.
TOP

SPOLEČENSKÝ ÚČES

Společenský účes vhodný na všechny večerní události. Účes bude ladit ke stylu Vašich večerních šatů. Může být doplněn o doplňky jako jsou perličky či spony. Můžete se pro kliknout do společenského řádění, které potrvá až do ranních hodin.Svatební účes musí bez debat ladit s líčením a nádechem svatby. Krásné živé květiny, či perličky do vlasů dodají vaší kráse finální tečku. Pracujeme s žehličkami, fény a kulmami od firmy REMINGTON. Vůbec neničí Vaše vlasy, ba naopak je chrání díky vrstvám keratinu na nich obsažených.
TOP

Co vše budeme používat?

Nikyta pracuje s žehlačkami, fény a kulmy od firmy REMINGTON.

Produkty firmy Remington obsahují Keratin Protect k ochraně Vašich vlasů. Jsou schopny neustále přeměřovat vlhkost Vašich vlasů a tím přizpůsobovat teplotu.

KÓNICKÁ KULMA 19-28 MM KERATIN PROTECT pro Vaše vlasy.

ŽEHLIČKA NA VLASY KERATIN PROTECT S INTELIGENTNÍM SENZOREM

Máte otázku?