fbpx

SVATEBNÍ NÁLADA

plánujete SVATBU?

Pokud jste ve fázi s výběrem vizážistky, stylistky a dalších pomocníku ohledně svatby, možná jste na razili na někoho, kdo je všechno v jedné osobě. Mě 🙂 

,, ANO,, zakončil odpovědí ženich. ,,Prohlašuji Vás za muže a ženu.,,

Tak tato slova začínají vaši novou etapu na společné cestě životem. 

Tento den pro Vás bude výjimečný. Bude to den s velkým D! Naplněn vášní, touhou, zvědavostí a zapíše se vám do života. V tento den je potřeba, aby o Vás bylo prvotřídně postaráno. Ráda se toho ujmu a budu Vám nápomocna. 

Můžeme pro Vás zařídit svatební make-up včetně účesu, či jen jednu službu z uvedených. Výběr je jen na Vás.

Jak to vše probíhá?

Ideálně měsíc před svatbou si společně domluvíme osobní setkání ve studiu na Praze 5, kam dorazíte na smluvený čas. S termínem a časem se Vám snažíme vyjít maximálně vstříc. Chápeme a jsme si vědomi toho, že máte své aktivity. Schůzka trvá přibližně 1-2 hodiny (záleží na tom, jaké služby chcete využít). Na schůzce se získává co nejvíce informací ohledně svatby. Jaký je styl a barva svatby, místo obřadu, místo příprav, atd. Poté následuje zkouška účesu/make-upu či obou z výše uvedených.

Zde vyzkoušíme účes podle Vaši představy a vybereme doplňky do vlasů. Dále vybereme odstíny make-upu, kontur a barev stínů na oči a pokud bude potřeba zvolíme i lepení řas (zde využívám trsy, které vydají přirozeně). Společně zhodnotíme stav Vaší pleti a dodáme ji potřebné vitamíny a vzpruhu. Do svatby zbývá už jen pár týdnů a my potřebujeme, aby Vaše pleť zářila.  

Za tuto zkoušku se mnou ve studiu platí poplatek 500,- (líčení) a 500,- (účes). Tato částka je odečtena z koncové sumy za služby. V den svatby se doplácí zbytek peněz.

Kolik to všechno stojí?

  • Celková cena za svatební líčení je 1 500,- včetně zkoušky.
  • Cena za svatební účes je 1 500,- včetně zkoušky. 
  • V den svatby dojedu na domluvené místo příprav. Jezdím po celé české republice.
  • Pro svatebčany je líčení za 800,- a účes za 800,-.

SVATEBNÍ MAKE-UP

Svatební make-up je pro nevěstu jeden z nejdůležitějších aspektů v den D. Je potřeba, aby make-up vydržel všechno počasí ve svatební den. Musí vydržet nápor objetí a líbání svatebčanů a budoucího manžela. Musí perfektně vydržet celé focení. Je to oříšek co? Ale vše je možné!

SVATEBNÍ ÚČES

Svatební účes je také oříšek. Musí ladit se svatebními šaty, stylem svatby a s make-upem. Vždy doporučuji ozdoby do vlasů. Účes tak více vynikne.

Máte otázku?