MAKE-UP NALEJVÁRNA

6ti HODINOVÝ INTENZIVNÍ KURZ!

Make-up nalejvárna je celodenní intenzivní kurz pro vizážistky začátečnice. Pro ty, které se chtějí naučit či si rozšířit povědomí o svatebním make-upu, foto make-upu a účesech. 

Možná jste stále ty začátečnice, které neví, jak na to. Možná nevíte, jaký je první krok a možná vás na té cestě zastavila špatná zkušenost. NEBOJTE SE SKOČIT!

Toto vše si vysvětlíme a především budeme prakticky aplikovat. Školení je celodenní, prosím počítejte s tím. Minimální čas je cca 6 hodin čistého času školení. 

Nejedná se o akreditovaný kurz, ale pouze o rozšíření znalostí. 

Kombinuje se vizážistická praxe se svatebnímu účesy a v neposlední řadě práce vám předám tipy, jak pracovat s klientkou a na co si dávat při praxi pozor. 

CO SE VŠE NAUČÍTE? 

  • Svatební make-up
  • Foto make-up 
  • Svatební/společenský účes 
  • Doporučené produkty, štětce a další náležitosti k vizážistické praxi
  • Práce s klientkou 
  • A mnoho dalšího 🙂 

PODMÍNKY KURZU: 

Přiveďte si svou modelku. Pokud toto není ve vašich silách, prosím zavolejte mi a domluvíme se, vše má řešení 🙂 

CENA: 5 000 Kč

STUDIO NIKYTA - Na Březince 6/930

Kdo s vámi stráví celý den?

Nikol

Akční žena, zakladatelka NIKYTY. Podporuje a inspiruje všechny ženy, které se chtějí posouvat a něco dokázat. Již 8 rokem působí na scéně BEAUTY SVĚTA! Rozjíždí projekt BYZNYSWOMENKY a plánuje další školení na poli BEAUTY SVĚTA.

DALŠÍ INFORMACE: 

Kurz probíhá ve studiu NIKYTA na Praze 5. Každá účastnice je povinna přijít s modelkou (pokud to je překážka účasti na kurzu, prosím zavolejte mi, domluvíme se 🙂 ). Na místě je k dispozici drobné občerstvení, káva a čaj. Maximální počet účastnic jsou 3 na jeden termín. Termíny jsou vypsané jak na všední dny, tak i víkendy.  

 

PŘIHLASTE SE NA MAKE-UP NALEJVÁRNU