ODPOLEDNE S MÓDNÍ STYLISTKOU

Osobní stylistka!

Najděte svůj styl, a naučte se nosit a kombinovat celý svůj šatník! A vymažete ze svého slovníku tu proklatou větičku: Nemám co na sebe!

Naši energii a naše sebevědomí ovlivňuje to, co máme na sobě.

Máte ve své skříni nadbytek oblečení, ale přesto nemáte co na sebe? 

Tak tento problém s vámi vyřeší naše skvělá stylistka Péťa! Neboj se kombinací, neboj se barev! Vše lze kombinovat tak, aby si nejen vypadala, ale především se cítila jako KRÁLOVNA! 

„Jsem žena s vášní pro módu a smyslem pro detail. Ukazuji ženám, že i z obyčejných kousků mohou vykouzlit neobyčejný outfit. Dokazuji, že to, co není aktuální trend neznamená, že je nemoderní a že pohodlné neznamená automaticky nestylové. Vyvracím mýtus, že již nošené oblečení rovná se dále nenositelné.“

Péťa působí v Praze, není však problém domluvit se na jejích službách online 🙂 

Jaké jsou možnosti kolik to všechno stojí?

DETOX ŠATNÍKU

Včetně konzultace a možností on-line. Máte pocit, že váš šatník už delší dobu nepatří vám? Vaše skříně jsou tak plné, že vlastně ani nevíte, co v nich máte? Každé ráno trávíte spoustu času tím, že vůbec netušíte, co si máte obléct, a tak stále dokola nosíte to samé? Máte v šatníku kousky, které už dávno nenosíte nebo dokonce mají ještě visačku a nikdy jste je neměla na sobě, protože nevíte, s čím je kombinovat?

SPOLEČNÉ NÁKUPY

Nemáte co na sebe a tak vyrazíte na nákup? S nadšením nakoupíte vše, co vám přijde pod ruku, ale v horizontu času zjistíte, že nové kousky mají stále visačku z obchodu? Máme pro vás dobrou zprávu! Nemusí tomu tak být. Péťa vám ukáže, že nákupy mohou být příjemné, zábavné a především nakoupené kousky užitečné! Poradí vám, podle čeho outfit vybrat a na co se při výběru oblečení zaměřit. Prozradí vám své tipy, jak najít přesně to, co hledáte a potřebujete.

ZAREZERVUJTE SI SVÉ ODPOLEDNE S MÓDNÍ STYLISTKOU