KURZ LÍČENÍ PRO ŽENY

Sama sobě vizážistkou. Kurz trvá přibližně 120 minut. Během něj se naučíš jak vybrat odstín make-upu, jak ho aplikovat. Jak správně nanést tvářenku. Probereme tvary obličeje, obočí a jeho přirozenou úpravu. Naučíte se kouřové líčení a také vrstevní rtěnky.

KURZ LÍČENÍ PRO MUŽE

I muži občas potřebují vypnout. Na 2 hodinovém kurzu vás naučím jak zacházet se štětcem, jak vybrat make-up a oční stín. Vše by mělo být vyladěno s outfitem na večerní párty.

PROČ KURZY S NIKYTOU?

 • Naučíte se používat přípravky z dekorativní kosmetiky.
 • Ukážeme si, jak a kdy používat štětce, aby nebyly viditelné tahy a kdy využijeme houbičku.
 • Dozvíte se spoustu vychytávek.
 • Veškeré pomůcky a nástroje potřebné pro kurz jsou v ceně.
 • Délka kurzu je přibližně 2 hodiny
 • Kurzy probíhají ve všední dny
 • Získáte praktický návod a shrnutí jak být ráno nalíčená do 10 minut.
 • CELÝ POSTUP LÍČENÍ včetně informací z celých 2 hodin jsou zasílány do několika dnů po skončení kurzu do e-mailu
 • Možnost zakoupení přípravku PŘÍMO NA MÍRU VAŠI PLETI s doporučením 
 • KURZY LÍČENÍ jsme schopni po dohodě lektorovat v ČEŠTINĚ | RUŠTINĚ | ANGLIČTINĚ
 • V CENĚ DÁREK 🙂 

CENA KURZU PRO JEDNU OSOBU: 1 299 Kč

CENA KURZU PRO DVĚ OSOBY: 2 499 Kč

Staň se královnou sama pro sebe. Nauč se to, co už tak dlouho odkládáš! Rychlý a krásný make-up. Naučím Tě poznat Tvou pleť, vybereme vhodné odstíny na denní líčení (i večerní!). Vše si vyzkoušíš a budu tvou průvodkyní ve světě make-upu! Všechny jsme jednou začínaly a určitě se nemáš čeho bát nebo zač se stydět. Prostě JENOM začni, a ZAČNI DNES! 

KURZ LÍČENÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY

Na kurzu pro začátečníky se dozvíte, jak správně vybrat odstín make-upu a jaký make-up je vhodný. Čím a jak se make-up nanáší. Vybereme odstín tvářenky přesně pro vás, aby vše ladilo k večernímu outfitu. Ukážeme si kontury obočí. Vyzkoušíte si stínovaní očí pomocí dvou, které společně vybereme dle barvy vašich očí. Najdeme pro vás i vhodnou řasenku. Na závěr aplikujeme rtěnku, kterou se naučíme vrstvit.

KURZ LÍČENÍ PRO POKROČILÉ

Kurz pro pokročilé je určen pro ty, které už nějakou zkušenost s make-upem mají. Ví, jak správně nanést make-up a stínování očí jim také není cizí. Na tomto kurzu se věnujeme konturování pleti pomocí korektorů a konturovacích pudrů a vytváříme tak ,,dokonalou,, proporci obličeje. Na oční víčka nanášíme minimálně 3 a více stínů. Pokud byste si rádi vyzkoušeli tzv. ,,kočičí linky,, tak teď máte tu příležitost. Na závěr v několika tenkých vrstvách nanášíme rtěnku tak, aby vydržela několik hodin.

RECENZE

Velice příjemná atmosféra ve studiu, profesionální přístup, skvělý kurz. Mohu jen doporčit.
Lucie
Boží děvče, které vážně umí a ještě se spolu vždycky zasmějeme!!! Opravdu Niky ze srdce a s láskou doporučuji!!! Je to hvězda a skvělá žena.
Blanka
VIP klientka
Nikol ví, co dělá a je skvělá. Stejně profesionálně přistupuje jak k holčinám, co se začínají líčit, tak i k ženám, které v 50 letech potřebují vzpruhu. Její energie je opravdu nakažlivá. 🙂
Petra

JAK KURZ PROBÍHÁ?

Po telefonické domluvě termínu a času kurz startuje ve studiu NIKYTA na adrese Na Březince 6/930, Praha 5. Kurzu se účastní 1-5 účastníků (pokud toužíte po individuálním kurzu, prosím hlaste do telefonu). Celý kurz je na 2 hodiny. Provedu vás celým postupem líčení od základní čištění pleti přes výběr make-upu, stínování očí až po vrstvení rtěnky.

Sebou nepotřebujete vůbec nic, vše je v ceně kurzu připravené na místě. Kurz je vhodný od 15 let i pro mladší slečny. Pokud chcete kurz věnovat jako dárek, můžu vystavit poukázku se jménem a zaslat vám ji k tisku. Platnost poukázky je na vzájemné domluvě, nejčastěji se jedná o platnost 3 měsíce od zakoupení.

Pokud máte dotazy, či si chcete objednat přesný termín prosím volejte na 731 702 993.

JAK KOUPIT KURZ:

Proklikněte se do eshopu Nikyty a zakupte si kurz dle své schuti! 

POŠLI SVOU REZERVACI NA KURZ