KURZY LÍČENÍ

KURZY LÍČENÍ PRO ŽENY

Sama sobě vizážistkou. Kurz trvá 120 minut. Během něj se naučíte jak vybrat odstín make-upu, jak ho aplikovat. Rozdíly v aplikaci štětce a houbičkou. Jak správně nanést tvářenku. Probereme tavry obočí a přirozenou úpravu a naučíte se kouřové líčení a v neposlední řadě vrstevní rtěnky.

KURZ LÍČENÍ PRO MUŽE

I muži občas potřebují vypnout. Na 2 hodinovém kurzu Vás naučím jak zacházet se štětcem, jak vybrat make-up a oční stín. Vše by mělo být vyladěno s outfitem na večerní párty.

KURZ SVATEBNÍHO MAKE-UPU

Jste budoucí nevěsta, ale nechcete nebo nevíte, zda využít služeb vizážitsky? Pak je tento kurz svatebního líčení přesně pro Vás. Přijďte se toto umění naučit s Vaší maminkou, kamarádkou nebo svědkyní.

MAKE-UP ARTové WORKSHOPY

Celodenní workshop, který je tématicky zaměřen. Vše v přípravě. Otevření JARO 2022

PROČ KURZY S NIKYTOU?

  • Naučíte se používat přípravky z dekorativní kosmetiky.
  • Ukážeme si, jak a kdy používat štětce, aby nebyly viditelné tahy a kdy využijeme houbičku.
  • Dozvíte se spoustu vychytávek.
  • Veškeré pomůcky a nástroje potřebné pro kurz jsou v ceně.
  • Délka kurzu je stanovena na 2 hodiny. 
  • Kurzy probíhají ve všední dny. Nejčastější časy jsou: 14:00, 15:00, 16:00, 17:00.
  • Získáte návod na to, jak být ráno nalíčená do 10 minut.
  • CELÝ POSTUP LÍČENÍ včetně informací z celých 2 hodin jsou zasílány do několika dnů po skončení kurzu do e-mailu. 
  • Možnost zakoupení přípravku PŘÍMO NA MÍRU VAŠI PLETI s doporučením a pod dohledem profesionála s VIP CENOU – garance nejlepší ceny na trhu.

CENA KURZU PRO JEDNU OSOBU: 999 Kč

CENA KURZU PRO DVĚ OSOBY: 1 499 Kč 

POZN.: Make-up ARTové workshopy jsou v přípravě a cena za celodenní školení se bude lišit v závislosti na tématu líčení.

KURZ LÍČENÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY

Na kurzu pro začátečníky se dozvíte, jak správně vybrat odstín make-upu a jaký make-up je vhodný. Čím a jak se make-up nanáší. Vybereme odstín tvářenky přesně pro Vás, aby vše ladilo k večernímu outfitu. Ukážeme si kontury obočí. Vyzkoušíte si stínovaní očí pomocí dvou, které společně vybereme dle barvy Vašich očí. Najdeme pro Vás i vhodnou řasenku. Na závěr aplikujeme rtěnku, kterou se naučíme vrstvit.

KURZ LÍČENÍ PRO POKROČILÉ

Kurz pro pokročilé je určen pro ty, které už nějakou zkušenost s make-upem mají. Ví, jak správně nanést make-up a stínování očí jim také není cizí. Na tomto kurzu se věnujeme konturování pleti pomocí korektorů a konturovacích pudrů a vytváříme tak ,,dokonalou,, proporci obličeje. Na oční víčka nanášíme minimálně 3 a více stínů. Pokud byste si rádi vyzkoušeli tzv. ,,kočičí linky,, tak teď máte tu příležitost. Na závěr v několika tenkých vrstvách nanášíme rtěnku tak, aby vydržela několik hodin.

JAK KURZ PROBÍHÁ?

Po telefonické domluvě termínu a času kurz startuje ve studiu NIKYTA na adrese Na Březince 6/930, Praha 5. Kurzu se účastní 1-5 účastníků (pokud toužíte po individuálním kurzu, prosím hlaste do telefonu). Celý kurz je na 2 hodiny. Provedu vás celým postupem líčení od základní čištění pleti přes výběr make-upu, stínování očí až po vrstvení rtěnky.

Sebou nepotřebujete vůbec nic, vše je v ceně kurzu připravené na místě. Kurz je vhodný od 15 let. Pokud chcete kurz věnovat jako dárek, můžu vystavit poukázku se jménem a zaslat vám ji k tisku. Platnost poukázky je na vzájemné domluvě, nejčastěji se jedná o platnost 3 měsíce od zakoupení.

Pokud máte dotazy, či si chcete objednat přesný termín prosím volejte na 731 702 993.

JAK KOUPIT KURZ:

Proklikněte se do eshopu Nikyty a zakupte si kurz dle své schuti! 

MÁTE OTÁZKU?