Nikyta original s.r.o.

Vznikla s myšlenkou pomáhat. Probouzet to, co je u žen potlačované a nerozvíjí se. ŽENSTVÍ. Vnější krása začíná tou vnitřní. To, co vyzařujeme, jaká energie za námi stojí a co všechno my, ženy neseme, jak jsme silné je až neuvěřitelné.

S obrovskou pokorou k našim tělům a duším pečujme o sebe. Pracujme na sobě a dovolme si to nejlepší pro nás samotné.

Make-upem a fashion je jen začátek. Je to počátek všeho, ale každý začíná, každý stál na startu. Je potřeba skočit a rozvíjet se jako květ. Pomalu, konzistentně, do plné síly a krásy.

A o tom to je!

Naučím Tě, jak se opět zamilovat sama do sebe, jak si vzít zpět své ženství a kráčet jako KRÁLOVNA svým vlastním životem.

TAK JDEME NA TO!

O ZAKLADATELCE

Narodila se v malém městečku Mělník nedaleko Prahy. V rodném městě vychodila Základní školu a pokračovala do velkoměsta, kde vystudovala Střední uměleckou školu. Po Střední škole se vydala cestou začínající vědy na Karlově Univerzitě. Po 2 letech na Univerzitě zjistila, že její vášeň je ukryta jinde, než v záhadných chemických vzorcích.Začala naslouchat sama sobě a pustila se do tvoření. Momentálně vede kurzy líčení pro začátečníky a pokročilé, kurzy artu a pro svou klientelu kurzy vlasového stylingu. Líčí plesy, svatby a večerní události. Do všeho dává svou energii, srdce a pracuje naplno. Pod rukama ji vznikají osobité kousky oblečení a dalších doplňků a nesou jedinečnou značku Nikyta be original. 

Vzkaz od Nikyty pro Vás

Buďme pokorni a nebudeme poraženi. Jediným nepřítelem sami sobě jsme jen my sami. V každém z nás se skrývá nekonečná energie a je jen na nás kdy ji vypustíme ven. Je to mazec, ale věřte mi, stojí to za to.

Nikyta