fbpx

O FIRMĚ

Malá rodinná firmička Nikyta original s.r.o. má za cíl nabídnou koncovému zákazníkovi profesionální služby jak v oblasti kosmetického, tak i módního průmyslu.Vytváříme originální vizuály a to jak v oblasti make-upu, tak v blízké budoucnosti oblasti módy. V současnosti usilovně pracujeme na vytvoření e-shopu, kde budou originální kousky se značkou Nikyta be original k dispozici. V jednoduchosti je krása a proto logo společnosti představuje symbol býka, ve kterém se zakladatelka narodila. Dále čtyři světové strany symbolizující otevřenost vědění, moudrosti a neutuchající touhy prozkoumat každý kout světa.

O ZAKLADATELCE

Narodila se v malém městečku Mělník nedaleko Prahy. V rodném městě vychodila Základní školu a pokračovala do velkoměsta, kde vystudovala Střední uměleckou školu. Po Střední škole se vydala cestou začínající vědy na Karlově Univerzitě. Po 2 letech na Univerzitě zjistila, že její vášeň je ukryta jinde, než v záhadných chemických vzorcích.Začala naslouchat sama sobě a pustila se do tvoření. Momentálně vede kurzy líčení pro začátečníky a pokročilé, kurzy artu a pro svou klientelu kurzy vlasového stylingu. Líčí plesy, svatby a večerní události. Do všeho dává svou energii, srdce a pracuje naplno. Pod rukama ji vznikají osobité kousky bot, oblečení a dalších doplňků a nesou jedinečnou značku Nikyta be original. 

Vzkaz od Nikyty pro Vás

Buďme pokorni a nebudeme poraženi. Jediným nepřítelem sami sobě jsme jen my sami. V každém z nás se skrývá nekonečná energie a je jen na nás kdy ji vypustíme ven. Je to mazec, ale věřte mi, stojí to za to.

Nikyta