BEAUTY KONZULTACE

BEAUTY KONZULTACE

Co to vlastně je a proč je důležité projít tímto mini školením?

Jedná se přibližně 2 hodinové sezení s mou maličkostí. Probíhá ve většině případů v malé skupince (2-4 ženy) podobně jako kurz líčení. (odkaz) Zde působím také jako mentor. Vše Vám vysvětlím, ukážu a poradím.

Nejdříve Vám teoreticky vysvětlím správné odlíčení očí a poté celé pleti. Poté si sami určíte, jaký typ pleti máte. Dále Vám vysvětlím, jak pomocí domácího ošetření a péče docílit skvělého vzhledu, eliminovat vrásky a nečistoty. Představím Vám několik pomocníků, které podporují tvorbu kolagenu a elastenu v pleti a regulují přirozené stárnutí vaší pleti.

Vše si i vy prakticky vyzkoušíte. 🙂 pod mým dohledem. Budete si zkoušet čištění pleti, včetně kartáčků. Společně určíme typ Vaší pleti a produkty pro Vás vhodné. Dále si vyzkoušíme masky, řekneme si, jaké druhy jsou na trhu a jaké masky jsou pro Vás nejvhodnější a proč. Dále vybereme krém na Váš obličej a dekolt, dle stavu Vaší pleti.

Ukáži Vám, z jakých vrstev se pleť skládá a na jakou z nich se zaměřit nejvíce.

V závěru Vám bude dle vyhodnocení sezení doporučeny přípravky přímo ,,na míru,,. 

Budu ráda, pokud si připravíte otázky, které Vás zajímají. Věřím, že na ně budu znát odpověď. Pokud ne hned na místě, určitě Vám veškeré informace dohledám.

Beauty konzultace je zakončena, kdo chce, lehkým líčením (cc cream, obočí, řasenka)

Věděli jste také, že Vaše pleť je odrazem celého těla?

To, jaké procesy se dějí uvnitř, se projevují na povrchu. Vše Vám ukáži na příkladech. Více si řekneme osobně ve studiu. 

rozdělení pleti

JAK SI ZAKOUPIT BEAUTY KONZULTACI?

Kurz zakoupíte zasláním dané částky (pro jednu osobu 499,- pro 2 osoby 899,-) na ÚČET: 2801506019/2010, do poznámky vaše jméno a telefonní číslo.

NEBO vyplněním objednávkového formuláře níže. Do e-mailu Vám přijdou údaje o platbě.