SVATEBNÍ BALÍČEK

Pokud jste ve fázi s výběrem vizážistky, stylistky nebo kadeřnice  či dalších pomocníku ohledně svatby, možná jste na razili na tu správnou partu.  Tým NIKYTA!

V den D se budete cítit nejen jako princezny, ale budete tak i vypadat. Náš tým je tu pro vás a my se těšíme na další rok svateb. 

0
let zkušeností
0
spokojených klientek
0
odlíčených nevěst

SVATEBNÍ MAKE-UP

Na den plný lásky a radosti, kdy říkáte své ano, je důležité, aby každý detail odrážel vaši jedinečnost a krásu. Svatební líčení hraje klíčovou roli v tom, jak se budete cítit a jak budete vypadat během tohoto výjimečného okamžiku. Naše produkty a techniky zajišťují, že vaše líčení vydrží od prvního polibku až do večerních hodin. Svatební líčení by mělo odrážet VAŠI osobnost. Společně vymyslíme kompromis mezi vaší spokojenosti a nádhernými fotkami, jako vzpomínku na vás svatební den.

Svatební líčení
Svatební líčení

SVATEBNÍ ÚČES

Každá nevěsta je jedinečná, a váš svatební účes by měl být přizpůsoben vašemu stylu, šatům a celkovému konceptu svatby. Tvoří se účes, který vydrží celý den i večer. Ať už si vyberete romantické vlny, elegantní drdol nebo jednoduchou klasiku, váš svatební účes bude tím dokonalým doplňkem, který zdůrazní vaši krásu a jedinečnost tohoto nezapomenutelného dne.

Čeká vás nová epata života – SPOLEČNÝ ŽIVOT s vaším partnerem. Den D by pro vás měl být opravdu výjimečný. 

 V tento den je potřeba, aby o Vás bylo prvotřídně postaráno. A proto jsme tu MY! 

Kompletní svatební make-up a účes v jedné osobě. Už se o nic více nemusíte starat. 

PŘED SVATBOU - ZKOUŠKA

Ideálně měsíc před svatbou až dva se společně domluvíme osobní setkání ve studiu NIKYTA (Praha 5/Mělník), kam nevěsta dorazí. S termínem a časem se vám snažíme vyjít maximálně vstříc. Schůzka trvá přibližně 1,5 -2 hodiny. Na schůzce získáváme co nejvíce informací ohledně svatby. Jaký je styl a barva svatby, místo obřadu, místo příprav, apod.

Zde vyzkoušíme účes a make-up podle vaší představy.. Společně zhodnotíme stav vaší pleti a dodáme ji potřebné vitamíny a vzpruhu. Do svatby zbývá už jen pár týdnů a my potřebujeme, aby pleť zářila.  

Za zkoušku se platí jako záloha na den D 50% z celkové částky za služby. 

Tj. 2500 Kč. 

WhatsApp Image 2023-12-29 at 22.29.48

VE SVATEBNÍ DEN

Ve svatební den jezdíme přímo na místo příprav přesně tak, jak jsme se domluvili na zkoušce. Vytváříme pohodové prostředí bez zbytečných stresů a myšlenek „co jsem nestihla“ nebo „co je ještě potřeba udělat“. 

Nevěsta má pro tento svůj den pouze jediný ÚKOL! Nechat se rozmazlovat a pořádně si to užít!  Neboj, je s námi legrace a především přinášíme klid a pohodu.  Máme i harmonogram líčení, pokud chtějí zkrášlit i další svatebčanky a začínáme klidně i brzy ráno. Neměj proto starost či obavu se zeptat kolik lidí jsme schopny nalíčit. 🙂 

SVATEBNÍ MAKE-UP

SVATEBNÍ ÚČES

CENA ZA SVATEBNÍ BALÍČEK

Celková cena za svatební balíček je 5 000 Kč. 
Co balíček obsahuje? 
  • Cena za svatební  make-up a účes VČETNĚ ZKOUŠKY ve studiu Nikyta
  • V den svatby dojedeme na domluvené místo příprav. Jezdíme po celé ČR
  • Doprava – po Praze 300 Kč, Mělník a okolí 300 Kč, jiná města po 6 Kč /km
  • Získáváte DÁREK ke svému svatebnímu dni 🙂 
Je možné nalíčit a učesat další svatebčanky, Cena je 1 000 Kč (make-up) a  1 000 Kč (účes)
WhatsApp Image 2023-12-29 at 22.28.11

RECENZE

Nikča-úžasná, originální vizážistka, stylistka a hlavně úžasný člověk❤️s citem a osobním přístupem ke každé klientce na míru🙂neuvěřitelně plná života, láskou ke kráse... s citem se štětečkem v ruce Vás naučí dělat zázraky.. no vážně!!😊je to⭐️🌟
Klárka
Nevěsta 2021
Velké díky Nikyta za perfektní líčení a účes na svatbu! Účes byl Krásný a držel celý den, i když jsem si jako nevěsta hrozně vymýšlela na poslední chvíli.
Alenka
Nevěsta 2023
Nikol☺️ Je úžasný energický člověk. Mohu všem doporučit!!!! Svatební líčení a účes...naprosto TOP...skvělé ceny, domluva, nádherné líčení, které vydrží celý den... Co víc si přát...MOC děkuji, že zrovna Vy jste si udělala čas a zkrášlila mě na můj nejdůležitější den♥️. Ať se Vám pořád tak skvěle daří
Barča
Nevěsta 2022

VIZÁŽISTKY, které se o vás postarají

Nikol

Nikol je nejen zakladatelkou projektu NIKYTA, ale také primární vizážistkou. To ona si vás, milé nevěsty, vezme pod křídlo a vykouzlí z vás princeznu. Pokud už bude mít termín obsazen, postará se o vás úžasná kolegyňka Alenka.

Alenka

Alenka je úžasná vizážistka a nyní už i PROFI kadeřnice. Make-upu se věnuje více, jak 5 let 🙂 Sbírala zkušenosti v sítích Sephora a nyní líčí po své vlastní ose. Vykouzlí z vás dokonalou nevěstu na váš den D.

Těšíme se na vás milé budoucí nevěsty...

ZAREZERVUJTE SI SVŮJ TERMÍN JEŠTĚ DNES!

PRO RYCHLEJŠÍ KOMUNIKACI A REZERVACI TERMÍNU IHNED VOLEJTE!