KURZY A SLUŽBY

"STYL je způsob říct KDO JSTE, aniž byste museli mluvit."

Co všechno NIKYTA nabízí pro své klienty

KURZY LÍČENÍ

O KURZECH...

Vyberte si kurz nejden dle vašeho levelu make-upového umění, ale i dle toho, co setoužíte douzvědět. Podívejte se, jaké kurzy Nikyta pořádá ve svém studiu na Praze 5. Pokud si nejste jistí, jaký kurz by pro Vás byl vhodný, napište nebo zavolejte. Po domluvě jsou možné i kurzy líčení na míru. V nabídce jsou kurzy nejen pro ženy, ale i pro muže.
CHCI SI VYBRAT KURZ

MÓDA

E-SHOP

Pospořte svou ŽENSKOST a dopřejte si originální kousek od značky NIKYTA.
CHCI DO E-SHOPU

SVATEBNÍ make-up & styling

DEN D!

Svatební líčení a účes je jeden z náročných styllingů. Musí vydržet celý den, přežít slzy radosti, pusinkování všech svatebčanů, počasí a téměř celodenní focení. Dozvíte se, jak celý proces probíhá, kdy je nejlepší se domluvit na zkoušce líčení či svatebního účesu. Najdete zde i ceník všech služeb, co se svatebního dnu týká.
CHCI DOKONALÝ DEN D!

SPOLEČENSKÝ MAKE-UP

Make-up pro každou příležitost...

Plesové či večerní líčení doladí Váš dokonalý outfit. Je žádoucí, aby make-up vydržel celou noc až do rána. Musí být odolný vůči vášnivým polibkům a společenské únavě. Vše vyladíme k barvě Vašich šatů, šperků a celkového outfitu. Stačí jeden klik a dostanete se do plesového řádění, které potrvá až do brzkých ranních hodin
CHCI PROFI MAKE-UP

MAKE-UPARTové workshopy

ODVAŽ SE!

Staň se KRÁLOVNOU sama před sebou. Vypusť svůj potenciál a buď svá! Celodenní tématické workshopy s profi fotografem PRÁVĚ V PŘÍPRAVĚ! Vykopnutí bude na JAŘE 2022
TĚŠÍM SE!

KURZ VLASOVÉHO STYLINGU

O KURZU...

Jak se velmi rychle a především efektivně učesat tak, abyste vypadala neodolatelně? Účesy na každodenní nošení, včerní řádění i plesy. Na kurzu se řeší i doporučená vlasová kosmetika.
CHCI NA KURZ

FOTO MAKE-UP

ÚSMĚV, PROSÍM!

Čeká Vás focení s čerstvě narozeným miminkem, či výroční focení se svým milovaným? Pokud ANO, objednejte se na profi líčení, na fotkách budete vypadat DOKONALE!
CHCI TERMÍN

SPOLEČENSKÝ ÚČES

AŽ DO RÁNA...

Čeká Vás maturitní nebo firemní ples? Nechte si udělat dokonalý účes od profíka. Nádherné lokny nebo drdol ala Popelka? Vše je možné a noc je jen Vaše!
OBJEDNAT TERMÍN

BEAUTY KONZULTACE

JAK SE STARAT O SVOU PLEŤ?

Na 2 hodinové Beauty konzultaci si povíme vše o pleti. Jaká je správná denní péče o pleť. Jaké jsou přípravky vhodné přímo na míru Vaší pleti. Pleť je rozdělena na několik částí a dle toho, kde se nachází akné, je možné určit, kde v těle se odehrává nějaký problém.
CHCI KONZULTACI

COPÁNKY Z KANEKALONU

BUĎ COOL!

Párty, focení nebo jen tak? Přijď na pletení copánků z kanekalonu a vyber si barvu, jako ty chceš!
CHCI COPÁNKY

ODPOLEDNE S MÓDNÍ STYLISTKOU

Staň se sebevědomovou!

Vymažete ze svého slovníku tu proklatou větičku: Nemám co na sebe! Najděte svůj styl a naučte se kombinovat svůj šatník!
CHCI NAJÍT SVŮJ STYL

VIP CENY

DEN D!

Zřídila jsem pro Vás oficiální e-shop s přípravky ze všech kurzů. Můžete si postupně doplňovat své zásoby do své koupelny. Jsem Vám kdykoli nápomocna – poradíme, vyzkoušíme vše ve studiu a vybereme vše na míru Vám a Vašim požadavkům. U Nikyty nikdy nekupujete ,,zajíce v pytli,, a vždy si vše otestujete na vlastní kůži. Můžete si udělat radost čímkoliv, co je v nabídce. Nakupujte se speciálním kódem se slevou
CHCI VIP CENY

Jedním kliknutím se dostanete do eshopu Nikyty, kde si můžete zakoupit kurzy líčení, vlasového stylingu či originální kousky do svého šatníku.